Meie eesmärgid

 

Luua lahendusi, mis muudavad meie kliendid tarbijaile nähtavaks ning nende sõnumid arusaadavaks. Oleme veendunud, et kommunikatsioon inimeste ja ettevõtete vahel peab toimuma selgel ja üheselt mõistetaval viisil.

 

Hoolitseme selle eest, et kõik meie loodud kommunikatsioonilahendused oleks siirad ja sõbralikud. Sellised, mis soosiks kaasahaaravat ja positiivset dialoogi, mitte korporatiivse alatooniga külma monoloogi.

 

Jätkusuutlikkus - reklaam kui turunduskommunikatsiooni lahutamatu osa, peab olema jätkusuutlik. Seetõttu hoolitsemegi selle eest, et meie loodud strateegilised lahendused ei oleks ühekordseks kasutamiseks, vaid pigem kindlaks vundamendiks, millele meie kliendid saaks veel aastaid toetuda.

 

 

Mida teeme?

 

Igasugu erinevat reklaami. Aga lisaks reklaamidele oleme teinud veel kodulehti, logosid, mikrosaite, flaiereid, hinnaaluseid, postreid, bännereid ja veel paljusid asju, millega saad tutvuda kui üleval ääres Portfolio nupu peale klikid.

 

Kuidas suhtume?

 

Täiesti normaalselt – oleme uudishimulikud, ambitsioonikad, sõbralikud ja veendunud, et reklaamsõnum peaks olema alati selgelt nähtav ja arusaadav, mitte topitud sügavale loominguliste pärlite, klantspiltide ja muu udu alla.

 

Kes me oleme?

 

Täiesti normaalsed inimesed, mitte superkangelased. Imesid pole meist siiani veel keegi suutnud korda saata, aga võimatuid olukordi lahendame täitsa igapäevase tegevusena. Soovid meist rohkem teada, siis kliki nuppu üleval menüüs.

 

Millega abistame?

 

Direct Group tõttab oma vägedega siis appi, kui on vaja mingile mõttele korralik nägu ja tegu anda. Aga üldiselt oleme abiks iga reklaamitöö juures - alates pisikese voldiku kujundamisest kuni mahukate globaalsete kampaaniateni välja.

 

Direct Group Reklaamiagentuur       Copyright @  1997 - 2016